O Nas

O nas


W czym specjalizuje się nasza firma?

Czym zajmuje się nasza firma?

Transforma to firma oferująca zajęcia z zakresu Treningu sportowego Taekwondo olimpijskiego oraz zajęć samoobrony. Prowadzimy również usługi z zakresu edukacji, szkoleń, a także pozyskiwania klientów dla firm zewnętrznych.

Transforma związana jest z klubem sportowym WLKS “Kmicic” Częstochowa, którego barwy klubu reprezentują zawodnicy podczas rywalizacji w zawodach sportowych. Klub WLKS “Kmicic” Częstochowa jest to klub zrzeszający 3 dyscypliny Olimpijskie takie jak Taekwondo, Triathlon oraz Szermierka. Istnieje od 20 lat i jest jedynym klubem w Częstochowie posiadającym 3 sekcje Olimpijskie. Klub wychował w tych dyscyplinach wielu medalistów oraz mistrzów polski, a także zawodników którzy startowali jak np. w triathlonie na Olimpiadzie w Sydney i Londynie.

Jaka jest nasza misja?

Transforma jest to firma zajmująca prowadząca zajęcia z Taekwondo sportowego dla dzieci i młodzieży, zajęcia z samoobrony opartych o różne systemy walk takie jak boks, kickboxing, muay thai, brazylijskie jiu jitsu oraz krav maga dla dorosłych. Oferuje zajęcia grupowe i indywidualne.

Jeżeli chodzi o pozasportową stronę działalności, to zajmuje się także prowadzeniem szkoleń z zakresu edukacji, prowadzeniem szkoleń oraz treningów motywacyjnych, a także pozyskiwaniem klientów dla firm polskich i zagranicznych. Misją firmy jest propagowanie sztuki walki Taekwondo wśród dzieci młodzieży, rozwój świadomości na temat tej dyscypliny sportowej, a także przygotowanie zawodników do uczestnictwa w zawodach sportowych. Jeżeli chodzi o osoby dorosłe, to firma przede wszystkim stara się rozwijać umiejętności poprawiające ogólną kondycję ciała poprzez trening sztuk walki, a także w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa swojego oraz swojej rodziny.

Aktualnie oferujemy:

  • Zajęcia taekwondo dla dzieci od 5 lat
  • Zajęcia taekwondo dla dzieci od 8 lat
  • Samoobrona dla dorosłych
  • Szkolenia dla firm

My w liczbach:

 

grup

nagród i wyróżnień

Lat doświadczeniia

uczestników


REKOMENDACJE

Gorąco polecam Pana Mariusza! Nawiązanie współpracy oraz uczestniczenie w jego szkoleniach przyniosło niesamowite efekty!

Diana Wyrzykowska

Wspólnie z Mariuszem trenujemy już parę lat! Wyjątkowe podejście do treningów z młodymi uczestnikami, jak i z tymi dorosłymi. Zajęcia samoobrony prowadzone są wzorowo i zachęcam każdego do wzięcia udziału.

Maciej Paszek

Pan Mariusz jest moim trenerem od kilku miesięcy. Na każdy trening przychodzę z coraz większą ochotą! Nie mogę doczekać się pierwszych zawodów! Polecam!

Łukasz Kozłowski